with-gray-be-stylish

با خاکستری، شیک و خوش استایل باشید

رنگ خاکستری، از آن رنگ های محبوبی است که اکثر افراد در استایل خود از آن استفاده می کنند، سایه و لنز چشم، ست های ورزشی، لباس های اداری، بوت های زمستانی مواردی هستند که رنگ خاکستری آنها محبوب تر است. خاکستری ترکیبی از دو رنگ سیاه و سفید است، بدون هیچ جذابیت، درخشش و گرمایی. به همین دلیل، کاملا بدون حس و خنثی است و نه باعث آرامش می شود و نه خشم یا

اضطرابی ایجاد می کند.تحت تاثیر رنگ خاکستری افراد عاقل، جدی و باوقار، محترم، مسلط به خود و اهل عمل به نظر می رسند و شخصیت آنها تا حدی اسرار آمیز، زیرك و جذاب جلوه می کند.

ما استفاده بیش از حد از خاکستری در ترکیب لباس یا دکوراسیون، باعث خستگی، افسردگی، سردی، یاس و ناامیدی در افراد میشود و نباید در انتخاب آن زیاده روی کرد. تحقیقات شخصیت شناسان نشان می دهد کسانی که چشم های خاکستری رنگ دارند، افرادی بسیار حساس ورویاپرداز هستند و دوست دارند که برای ریسک ها، پیشرفت های حرفه ای و کاری و قرارهای عاشقانه شان از پیش برنامه ریزی کنند.

با خاکستری، شیک و خوش استایل باشید
دارندگان چشم های خاکستری افرادی خونگرم بوده و خودشان را دوست دارند. آنها قوی و بیشتر به دنبال راه حل های معقول و منطقی
هستند. این افراد اعتماد دیگران را جلب می کنند زیرا راز نگهدارهای خوبی هستند. آنها به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می کنند و به
راحتی هم دوست پیدا میکنند. خنثی بودن رنگ خاکستری باعث شده که با بیشتر رنگ ها ترکیب زیبا و ویژه ای به جود آورد و در بین خانم ها و آقایان مشتریان پر و پا قرصی پیدا کند.
در ر ادامه هرچیز که لازم است برای استفاده از خاکستری در استایل خود بدانید، آمده است:
آرایش چشم خاکستری:
کمتر خانمی پیدا می شود که آرایش چشم خاکستری و دودی را امتحان نکرده باشد یا علاقمند به آن نباشد. این نوع آرایش مناسب مهمانی های شب است و تقریبا با هر رنگ مو و لباسی هم خوانی دارد و باعث رویایی و اسرارآمیز شدن و البته درخشش شما در جمع خواهد شد. طیف خاکستری از نقره ای سبک تا رنگ عمیق و دراماتیک سیاه گسترده است و این تطبیق پذیری و قدرت انتخاب مهمترین مزیت آن است.
زمانی که از لنز رنگی خاکستری استفاده می کنید، سایه های طیف طوسی روشن تا مشکی برای ایجاد یک آرایش چشم دودی بهترین

انتخاب شما خواهد بود، شدت و میزان استفاده از این رنگ ها کاملا سلیقه ای است، البته اگر پوست گندمی یا تیره تری دارید، سایه های

طلایی و برنز هم با ایجاد یک تن رنگی گرم، مکمل زیبایی چشم های شما خواهد بود.به طور کلی استفاده از لنز طوسی یا خاکستری برای افراد با پوست روشن، مناسب تر خواهد بود.
رنگ موی خاکستری:
تا چندسال قبل، موی خاکستری مناسب کسانی بود که پا به سن گذاشته بودند، اما در سال های اخیر خاکستری از محبوبیت خاصی برخوردار شده، و جوان ها طرفدار این رنگ شده اند.به همین خاطر خانم های مسن هم کمتر موهایشان را رنگ می کنند و از رنگ موهایشان راضی هستند.
با خاکستری، شیک و خوش استایل باشید

اگر شما هم قصد دارید چهره متفاوتی داشته باشید،میتوانید خاکستری را امتحان کنید، فقط باید بیشتر مراقب سلامت موهایتان باشید تا حین و بعد از رنگ کردن، آسیبی به آنها نرسد.اگر پوست روشنی دارید، ترکیب خاکستری با طیف طلایی و بلوند انتخاب مناسبی برای شماست.و اگر چشمان رنگی و روشنی هم داشته باشید، زیباتر خواهید شد. البته انتخاب مدل مو نیز در زیبا جلوه دادن این رنگ تاثیرگذار است.

اگر دوست دارید ظاهر متفاوت و خیره کننده ای داشته باشید باید بدانید که ترکیب رنگ نقره ای با رنگ های فانتزی مثل آبی، ارغوانی و بنفش در ریشه یا پایین موها شمارا مانند پری دریایی زیبا و جذاب خواهد کرد.

وقتی موهای خاکستری دارید، از ریمل زدن فراوان به چشم ها غافل نشوید تا چهره تان سرحال و بشاش جلوه کند. برای رژ لب و رژ گونه هم از گلبهی و صورتی های براق استفاده کنید تا به چهره تان گرما دهد.
لاک خاکستری:
این رنگ لاك انتخاب خوبی برای کارمندان و خانم هایی است که نمی خواهند از لاك های تند یا توی چشم استفاده کنند. به خصوص اگر بیشتر لباس های سفید، مشکی یا خاکستری به تن داشته باشند.
ست کردن لباس های خاکستری:
اگر سری به کمد لباس افراد خوش پوش و پیرو مد بزنیم، حتما یکی دو ست خاکستری مناسب برای فصل تابستان و زمستان پیدا می
کنیم. خانواده خاکستری، با همه رنگی قابل ترکیب است و برای هر تیپ شخصیتی و هر فصلی مناسب است، به همین خاطر حداقل از داشتن شلوار جین و کتان یا تی شرت های خاکستری غفلت نکنید.

همچنین خاکستری برای لباس های رسمی مثل کت و شلوار یا کت و دامن، با پارچه های ضخیم و پشمی برای پوشیدن در فصل پاییز و زمستان ، ایده آل است.شاید ترکیب طوسی با مشکی بیشتر از هر ترکیب دیگری به چشم ما آشنا باشد، این ترکیب برای فرم های رسمی و مجلسی، شما را با وقار و شیک نشان میدهد. به خصوص اگر با مشکی براق هم همراه شود. اگر پیراهن یا مانتو شلوار خاکستری می پوشید آن را با شال یا کیف مشکی براق ست کنید.

ست کردن خاکستری با سفید و صورتی هم بسیار متداول است، و هرچه در این ترکیب خاکستری تم مات و ذغالی داشته باشد، نتیجه بهتری خواهید داشت.زرشکی،قرمز، سبزآبی و زرد پیشنهادات خوب دیگری برای همراهی با طیف خاکستری هستند.

همان طور که دیدید داشتن لباس های خاکستری، علاوه بر کمک به خوش تیپی شما باعث می شود پیش از هر بار بیرون رفتن از خانه کمتر فکرتان مشغول چه بپوشم باشد و با خیال راحت بتوانید لباس های خاکستری خود را با هرچه که دارید، ست کنید.

پاسخ دهید